Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Злий Стиліст"
- Владислава У.
- Марія Ч.
- Наталія С.
- Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віра К.
добра🫶 рекомендую
- Коментар продавця
Навзаєм. Дякуємо за відгук)
- Коментар продавця
- Элина К.
- Надія Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую цей інтернет магазин!!! Все супер!!!
- Коментар продавця
Добрий день. Дякуємо за гарний коментар . Раді чути приємні відгуки від задоволених клієнтів.
- Коментар продавця
- Король В.
- Алла Б.
Все оперативно, та вчасно прийшло) дякую! Замовляю не вперше!
- Коментар продавця
Вітаю. Дуже вдячні за відгук. Будемо і надалі старатись радувати наших клієнтів, швидкою доставкою та якісним товаром)
- Коментар продавця
