Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Злий Стиліст"
- Алексей М.
- Наталія Ф.
Дякую продавцеві за дуже швидку доставку, якісний товар. З вами приємно працювати. Все без обману.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, нам дуже приємно)
- Коментар продавця
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитрий С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Поліна З.
- Светлана И.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Игорь Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ОксанаУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Мария Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
