Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Злий Стиліст"
- Инна Л.
Дякую за бистру доставку🙏,дякую ввічливому менеджеру🤗,ножі супер 😻
- Коментар продавця
Дякуємо вам за зворотній зв'язок 🤩
Ми раді , що вам все сподобалось і ви обрали саме наш інтернет магазин 🤗
Користуйтесь в задоволення🥰
Будемо раді вам знову!
- Коментар продавця
- Ігор С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ярослав Б.
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталя А.
- Наталя А.
- Станислав Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Виктория Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
