Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Злий Стиліст"
- Анна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хороший товар, адекватна ціна і швидка відправка, але дзвонити зовсім не обовʼязково)
- Коментар продавця
Добрий день. Дякуємо за відгук, та приємні слова) Телефонуємо своїм клієнтам для підтвердження замовлення завжди, для уточнення по наявності товару, день відправки, та способу оплати. Гарного вам дня)
- Коментар продавця
- Ярослава К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр Р.
- Вікторія Р.
- Сергій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена К.
- Владимир Г.
- Катерина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Рустем С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана В.
