Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Злий Стиліст"
- Ирина В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё отлично!Благодарю!
- Коментар продавця
Добрий день) Добре що вам все підійшло, будемо раді допомогти вам ще. Дякуємо за відгук, та гарного вам дня)
- Коментар продавця
- Катерина Б.
- Наталия О.
- оля П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Марина Ч.
- Вікторія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій Д.
- Ольга К.
Фен-щітка супер, я попробувала у подруги і зразу замовила, волосся після сушіння таке живе і виглядає як після салону. Дякую)))
- Коментар продавця
Дякуємо вам за зворотній зв'язок 🤩
Ми раді , що вам все сподобалось і ви обрали саме наш інтернет магазин 🤗
Користуйтесь в задоволення! Будемо раді вам знову!)
- Коментар продавця
- Роман О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий сервіс, якісний товар.
Рекомендую до співпраці.- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук, Романе! Стараємося бути кращими для наших клієнтів. Дякуємо Вам за довіру.
- Коментар продавця
- Валерій Д.
