Гігієнічний тример Babyliss Pro Forfex Palm Mini (FX44E)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гігієнічний тример Babyliss Pro Forfex Palm Mini (FX44E)
BaByliss Pro FX44E – має якісний ножовий блок, відмінна ергономіка та компактність дозволять виконувати окантовку у найскладніших місцях.
- Потужний та довговічний мотор прямого приводу
- Мінімальний рівень шуму та вібрації
- Ножовий блок 30 мм зі сталі
- Робота від однієї АА/LR6 батарейки
- Ергономічний легкий корпус
- Всього 90 грам
Комплектація:
- батарейка типу АА/LR6,
- 2 насадки (1.5 і 3 мм),
- мастило для ножів,
- щіточка,
- супровідна документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип приладу | Гігієнічний тример |
| Тип живлення | Батарейки |
| Кількість насадок | 2 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 25 мм |
| Тип елементів живлення | AA |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 1 190 ₴

