Професійна машинка для стрижки VGR Professional Vector Motor (V-035C)

Професійна машинка для стрижки VGR Professional Vector Motor (V-035C)
Машинка для стрижки VGR V-035C створена для перукарів і стилістів, яким необхідний максимально продуктивний інструмент для стрижки будь-якого волосся, хоч дроту. Модель оснащена сучасними функціями та технологіями для комфортної та легкої стрижки волосся. Оригінальний продуманий дизайн та гарна комплектація роблять машинку цікавою для будь-якого стиліста.
Модель VGR V-035C оснащена незнімним ножовим блоком завширшки 46 мм. Ножовий блок встановлений спеціальний механізм зміни довжини стрижки волосся на 5 фіксованих положень від 0.8 до 2 мм. Таким чином, Ви можете максимально точно підбирати необхідну довжину зрізу волосся, створюючи максимально плавні переходи без сходів. Верхнє рухоме лезо та нижнє нерухоме виготовлені з нержавіючої сталі з DLC покриттям (Diamond Like Carbon) – це дуже міцне та витривале покриття, яке дозволить ножу залишатися точним та гострим довгий час.
Працює машинка від вбудованого Li-Ion акумулятора ємністю 3000 mAh, який забезпечує машинку автономною роботою протягом 3 годин, а повна зарядка триває приблизно 3 години. Літієвий акумулятор позбавлений ефекту пам'яті, тому його можна заряджати будь-коли незалежно від рівня заряду. Таким чином машинка ідеально підходить на потік, а у вас завжди під рукою буде заряджений інструмент. Машинка може працювати від мережі за допомогою адаптера живлення.
Модель VGR V-035C оснащена потужним мотором Vector з високою частотою роботи. Це вдосконалений вібраційний двигун, який працює на швидкості 9000 - 11000 коливань за хвилину. Мотор простий у конструкції, дуже надійний та потужний. Висока швидкість двигуна забезпечує чистий зріз при будь-якій інтенсивності роботи.
Дизайн машинки сучасний, оригінальний, із гарною ергономікою. Корпус моделі виготовлений із пластику та має невелику вагу. Інтерфейс для зарядки USB-C є універсальним, завдяки чому Ви зможете її заряджати будь-яким адаптером живлення і використовувати її в будь-якій країні світу. Магазин www.vicshop.com.ua звертає вашу увагу на те, що машинка поставляється з додатковими змінними верхніми кришками, щоб Ви могли зробити вашу роботу різноманітною.
Особливості моделі VGR V-035C:
- Акумуляторна модель
- Сучасний дизайн та гарна ергономіка
- Ножовий блок шириною 46 мм
- Мінімальний зріз 0.8 мм
- 5 фіксованих налаштувань довжини зрізу волосся 0.8 – 2 мм
- Ножовий блок із нержавіючої сталі з DLC покриттям
- Vector мотор з максимальною частотою 9000 – 11 000 коливань за хвилину
- Li-Ion акумулятор 3000 mAh
- Автономна робота до 3 годин
- Час заряджання 3 години
У комплекті:
- Машинка
- Документація
- Кабель для заряджання USB-C
- Захисний ковпачок для ножа
- 6 магнітних насадок для стрижки: 1.5 - 3 - 4.5 - 6 - 10 - 13 мм
- Щітка для догляду за машинкою
- Мастило для змащування ножів 55 ml
- 2 змінні верхні кришки
- База для заряджання
- Викрутка та гвинти
- Фірмовий кейc.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Швидкість мотора | 11000 об/хв |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна ножа | Немає (на гвинтах) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 4 620 ₴



