Тример для домашнього використання Wahl Quick Style (5604-035)

Тример для домашнього використання Wahl Quick Style (5604-035)
Професійний виробник широкого асортименту якісних електротоварів — американський бренд Wahl — розробляє вдалі моделі, які допоможуть вам день у день чудово виглядати і відмінно почуватися! Адже впевненість у собі — запорука вашої успішності у всіх сферах діяльності.
Гігієнічний тример зі зручною роторною головкою і безпечним закритим ножем допоможе вам легко і безболісно видалити небажані волоски в області підборіддя і шиї, а також у таких місцях, як вуха і ніс. Після використання ви зможете ретельно вимити головку приладу під струменем води, а потім просушити інструмент. Для роботи тримера необхідні батарейки АА, які входять у комплект. Піклуватися про себе так приємно — зі зручними приладами від Wahl!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип приладу | Гігієнічний тример |
| Тип живлення | Батарейки |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Бритвене насадка | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вага | 0.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гоління для гоління | Так |
| Насадка-тример для носа та вух | Так |
- Ціна: 800 ₴



