Тример для домашнього використання VGR One Blade Waterproof Shaver Black&Green (V-017)

Тример для домашнього використання VGR One Blade Waterproof Shaver Black&Green (V-017)
Універсальний тример VGR One Blade Waterproof Shaver Black&Green – це ваш надійний помічник для щоденного догляду за собою.
Тример працює від вбудованого акумулятора, який потрібно заряджати за необхідності. Гострі ножі тримера голять гладко, не залишаючи порізів та подразнення на шкірі. В комплекті є додаткові насадки, якими можна регулювати висоту зрізу та зможете підрівняти вуса і бороду, не купуючи окремо спеціального приладу. Компактний розмір пристрою дозволить брати з собою у подорожі, відрядження чи поїздки.
Основні характеристики VGR One Blade Waterproof Shaver Black&Green (V-017):
- Вологозахист за стандартом IPX5;
- Плаваюча головка з лезами;
- Літієва батарея;
- Час роботи: до 90 хвилин;
- Час заряджання: 1.5 години;
- Тип живлення: комбіноване;
- Мінімальна висота зрізу: 0.1 мм;
- Тихе звучання;
- Індикатор заряду;
- Матеріал: пластик;
- Розмір верстата: 15,5 х2, 7х3, 2 см;
- Вага в упаковці: 230 г;
- Метод очищення: ножову голівку можна мити;
- Потужність: 10w;
- Колір: чорний з зеленими вставками;
- Країна-виробник: Китай.
Комплектація:
- Тример;
- Насадки: 1мм, 3мм, 5мм;
- USB-кабель;
- Щіточка для очищення;
- Захисний ковпачок для леза;
- Супровідна документація;
- Гарантійний талон на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Тример |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 32 мм |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.103 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.97 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155 |
- Ціна: 799 ₴



