Професійний тример для стрижки та окантовки Tico Professional Pro Expert Mini Black (100435)

Професійний тример для стрижки та окантовки Tico Professional Pro Expert Mini Black (100435)
Тример Tico Professional Pro Expert Mini Black (100435) являє собою унікальну стильну модель в яскравому дизайні і наявністю сучасних функцій, які необхідні будь-якому професіоналу. Головною родзинкою моделі є відкритий ножовий блок, завдяки чому у майстра завжди хороша оглядовість і контроль стрижки. Легкий і маневрений, ефективний в роботі - все це сміливо можна сказати про дану модель.
Tico Professional Pro Expert Mini Black оснащений відкритим Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм з високоякісної нержавіючої сталі і мінімальним зрізом 0.2 мм. Т-подібна форма допомагає підібратися до складних зон, наприклад, скронева частина, за вухами або при стрижці вусів, і виконувати точну стрижку без зусиль, а завдяки ширині 40 мм робота піде значно швидше, в порівнянні зі стандартними моделями з ножами 32 мм.
Tico Professional Pro Expert Mini Black працює від вбудованого Li-Ion акумулятора з автономністю 180 хвилин. Хороший акумулятор дозволить Вам заряджати тример в будь-який момент, незалежно від залишкового заряду. При необхідності можна підключити тример до адаптера змінного струму та продовжити стрижку.
Варто відзначити, що в моделі застосовується професійний DC мотор роторного типу з частою обертання 5800 об/год, що в роботі дозволить виконувати стрижку будь-якого волосся з будь-якою інтенсивністю. Мотор керується спеціальним мікропроцесором, який підтримує постійну потужність навіть при дуже низькому заряді акумулятора.
Дизайн моделі Tico яскравий і сучасний - корпус повністю металевий. Незважаючи на це, тримером дуже комфортно працювати, адже його вага складає лише 190 грам. Спеціальні насічки на ручці дозволять надійно утримувати прилад в руці, тим самим підвищивши точність стрижки. Рекомендуємо даний тример тим майстрам, яким важлива абсолютна точність і повний контроль в роботі, а також тример з мінімальним зрізом волосся. Варто відзначити, що модель оснащена LCD дисплеєм, на якому є індикатор зарядки, необхідності змащення ножового блоку і розрахунковий час роботи від батареї. Модель оснащена металевою петелькою для підвішування.
Особливості тримеру Tico Professional Pro Expert Mini Black (100435):
- Т-подібний відкритий ножовий блок шириною 40 мм;
- Мінімальний зріз волосся 0.2 м;
- Металевий корпус з ергономічним дизайном;
- Зручна ручка;
- DC мотор з частотою 5800 об/год;
- 3 швидкості роботи;
- Li-Ion акумулятор;
- 180 хвилин автономної роботи;
- Повна зарядка за 180 хвилин;
- Металева петелька для підвішування;
- LCD дисплей.
Комплектація:
- Тример;
- Підставка для зарядки;
- 4 насадки для стрижки: 1.5, 3, 4.5 і 6 мм;
- Адаптер живлення 110 - 240 В;
- Олійка і щіточка;
- Супровідна документація;
- Гарантійний талон на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Тип приладу | Тример |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Швидкість мотора | 5800 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.19 кг |
- Ціна: 2 355 ₴


