Термостійкий чохол для міні-утюжка BaByliss PRO Thermoresistant Clutch (M3747E)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BaByliss PRO M3747E Thermoresistant Clutch - термостійкий чохол. Розміри чохла складають 25.5х12.5х0.5 см. Із зовнішнього боку виконаний з стійкої до пошкоджень тканини. З внутрішньої сторони - з термостійкого матеріалу. Не тільки стильний, але і дуже практичний аксесуар для зберігання і транспортування міні-випрямлячів і міні-гофре.
• Розміри 25.5х12.5х0.5 см
• Міцний тканий матеріал з зовнішньої сторони
• Внутрішня сторона з термостійкого матеріалу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для перукарських інструментів |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | Немає |
- Ціна: 188 ₴

