Професійна машинка для стрижки тварин Wahl KM Cordless 2-Speed Coral (9596-216)

Професійна машинка для стрижки тварин Wahl KM Cordless 2-Speed Coral (9596-216)
Двошвидкісна акумуляторна машинка Wahl KM Cordless 2 Speed з безщітковим роторним двигуном KM10 рекомендована для грумінгу собак, кішок, кроликів або інших домашніх тварин, включаючи коней та поні. Машинка без зусиль впорається з густим жорстким волоссям при знятті маси. Модель КМ рекомендована для стрижки пухнастих кішок із щільним підшерстком.
Термін служби зносостійкого 35-ватного безщіткового двигуна BMS (Brushless Motor System) збільшений до 10 000 годин. Привід із мікропроцесором Constant Speed Control підтримує постійну силу зрізу незалежно від складності хутра. Електронний варіатор автоматично збільшить оберти на складних ділянках,. Функція шумопоглинання робить роботу Wahl Cordless КМ тихішою, не викликаючи занепокоєння у чутливих до шуму тварин. Роторний двигун захищений від перегріву при інтенсивному навантаженні в грумінг-салонах. Технологія амортизації усуває вібрацію корпусу.
Гібридне живлення та робота від акумулятора дають 2 години безперервної стрижки. На повну зарядку акумулятора потрібно 1 год. Якщо батарея розрядилася, машинкою працюють від шнура. Функція швидкого заряджання дає 15 хв. роботи у бездротовому режимі за кожні 10 хв. заряджання.
Форма машинки розроблена експертами в галузі ергономіки з урахуванням анатомії руки людини. Кисті та зап'ястя захищені від втоми та перенапруги.
Машинка Wahl KM Cordless Brushless комплектується чорненим ножовим блоком Wahl Size 10 Ultimate Competition Series з довжиною зрізу 1,8 мм. З ножами довжиною 0,8-3,2 мм можна застосовувати насадки для зміни висоти зрізу до рівня 3-25 мм, ножі з покриттям Wahl менше гріються, плавніше ковзають по шерсті, даючи чистий зріз без «доріжок».
Характеристика:
- Тип: Машинка для грумінгу тварин
- Пряме призначення: для стрижки собак, кішок, коней, свійської худоби
- Тип двигуна: Роторний
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість зрізів в хвилину: 3000/3700
- Тип ножового блоку: Ножовий блок Wahl UltimateBlade 1.8 мм. (# 10), стандарт А5
- Висота зрізу: 1,8 мм
- Висота зрізу за класифікацією США: Size 10
- Ширина ножового блоку: 49 мм
- Матеріал ножового блоку: вуглецева сталь
- Тип харчування: акумулятор і мережу
- Час роботи: 120 хв
- Час зарядки акумулятора: 1 година
- Матеріал корпусу: Полімер
- Довжина мережевого проводу: 2.5 м.
- Вага: 460 г
- Особливості моделі: швидка зарядка, тривалий час роботи
Комплектація:
- Мережевий адаптер
- Щітка для чищення
- Супровідна документація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Призначення | Догляд за шерстю |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 100-240 В / 50-60 Гц |
| Мотор | Роторний безщітковий (12 В), до 10 000 год |
| Колір | Оранжевий (корал) |
| Розміри | 190 x 53 x 48,5 мм |
| Індикація | Світлодіодна, зелений індикатор блимає, коли батарея майже розряджена |
| Довжина стрижки | Ніж 1,8 мм або окремі насадки (в комплект не входять, продаються окремо) |
| Харчування | Акумулятор W14650-1200 — 10,8 В, 1200 мАч, 12,96 Вт·год (Li-Ion, 3 × 400 маг × 3,6 В, × 4,32 Вт·ч) або мережу, комбіноване |
| Рівень шуму | Макс. 63 дБ |
| Петля для підвішування | Да |
| Захист від перегріву | Є, горить червоний світлодіод |
| Час автономної роботи | 2 ч |
| Потужність, Вт | 24 Вт |
| Кабель | 3 м, гнучкий |
| Захист від перевантаження | Є спалахує червоний світлодіод (для скидання — вимкнути і включити машинку) |
| Швидка зарядка Quick Charge | Є, 10 хв. роботи за 15 хв. заряду |
| Кількість швидкостей в машинці | 2, 3000 3700 об/хв |
| Час на повну зарядку | 1 год |
| Ширина гребеня стригучого | 49 мм (слот А5) |
| Підходить для таких тварин, як | Собаик, кішки, коні, кролики |
- Ціна: 10 500 ₴






