Ножовий блок для машинки Wahl Balding (02105-416)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножовий блок для машинки Wahl Balding (02105-416)
Оригінальний «тонкий» змінний нож Wahl Balding з гладко відполірованим нижнім лезом. Зроблений із хромованої неіржавкої сталі з високоточним заточуванням. Стандартний для машинок Wahl Balding 5 star. Призначений для особливо точних окантувальних робіт близько до шкіри.
- Висота зрізу: 0,4 мм
- Ширина зрізу: 40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Виробник | Wahl |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Оздоблення | Хромування |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Довжина зрізу | 0,4 мм |
| Швидкознімний | Немає (на гвинтах) |
| Крок зубів верхнього ножа | 1,6 мм |
| Крок зубів нижнього ножа | 0,8 мм |
| Кількість зубців на нижньому лезі | 50 |
- Ціна: 1 150 ₴



