Професійний фен Coifin, Black (CL5R)

Професійний фен Coifin, Black (CL5R)
Професійний фен для волосся Coifin CL5R BLACK створений для вимогливих перукарів, яким необхідна ефективність, надійність і витривалість. Модель відрізняється ергономічним дизайном, чудовим поєднанням ціни-якості і чудовими характеристиками. Ця модель італійського виробництва всесвітньо відомого заводу ConAir з багатою історією і досвідом виробництва професійного інструменту.
Фен Coifin CL5R BLACK оснащений професійним мотором змінного струму (AC motor) і має потужність 2300 Вт, якої цілком достатньо для сушки і укладання волосся практично будь-якої довжини і густоти. Швидкість повітряного потоку складає 152 км/год, що робить фен дуже продуктивним і ефективним, дозволяючи Вам витрачати менше часу на роботу.
Окремо хочеться відзначити чудову ергономіку моделі - ідеальне балансування за вагою дозволить знизити навантаження на кисть руки і зробити Вашу роботу комфортною. Фен має 2 швидкісних і 3 температурні режими, які в сумі дають користувачеві 6 режимів роботи і функцію холодного обдування з окремою кнопкою. Інтерфейс управління знаходяться збоку, що може бути незручним для людей, які використовують ліву руку для роботи з феном.
Знімний фільтр забезпечить захист мотора і полегшить його очищення . У моделі CL5R BLACK є вбудована петелька для підвішування і довгий шнур живлення 2.8 метра. У комплекті з феном йдуть 2 насадки-концентратор шириною 60 і 75 мм
Особливості моделі Coifin CL5R BLACK:
- Чудова ергономіка
- Потужність 2300 Вт
- Професійний мотор змінного струму
- 6 режимів роботи
- Холодний обдув з окремою кнопкою
- Мережевий шнур 2.8 метра
- Знімний фільтр для очищення
Комплектація:
- Професійний фен Coifin, Black (CL5R)
- Насадка-концентратор 60 мм
- Насадка-концентратор 75 мм
- Документація
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2300 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.57 кг |
- Ціна: 1 730 ₴


