Отзывы о компании Интернет-магазин "Злой Стилист"
- Катерина М.
Дякую велике, все прийшло в короткий термін. Все сподобалось, хочу ще зробити у вас замовлення.
- Людмила Х.
- Дар'я К.
- Петр Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Степан Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Алексей А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дарья В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Гриша С.
- Юрий Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Велике дякую. Отримала холодний утюжок, ним уже навела красоту☺️ Чудово справився, волоссі стало охайнішим та блискучим. Безпечне відновлення волосся в домашніх умовах 🥰
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів. Дякуємо Вам за довіру.
- Комментарий продавца
