Отзывы о компании Интернет-магазин "Злой Стилист"
- Олег В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана М.
- Татьяна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ганна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Роман Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець зв'язався навіть у вихідний день. Все відправили дуже швидко. Є питання до пакувальників. Так як товар акумуляторний, то було прохання хоча б трохи підзарядить перед відправкою, але прийшов позряджений. Перевірити на пошті можливості не було. Але попре це товар надійшов в робочому стані.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Звернемо увагу стосовно пакування. Стараємося бути кращими для наших клієнтів. Дякуємо Вам за довіру. Дякуємо за відгук, ми завжди раді коли наші клєнти задоволені, для нас це найкраща винагорода.
- Комментарий продавца
- Анна М.
- Екатерина Л.
- Ирина С.
- Карина С.
