Отзывы о компании Интернет-магазин "Злой Стилист"
- Владислава У.
- Марія Ч.
- Наталія С.
- Олександр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Віра К.
добра🫶 рекомендую
- Комментарий продавца
Навзаєм. Дякуємо за відгук)
- Комментарий продавца
- Элина К.
- Надія Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую цей інтернет магазин!!! Все супер!!!
- Комментарий продавца
Добрий день. Дякуємо за гарний коментар . Раді чути приємні відгуки від задоволених клієнтів.
- Комментарий продавца
- Король В.
- Алла Б.
Все оперативно, та вчасно прийшло) дякую! Замовляю не вперше!
- Комментарий продавца
Вітаю. Дуже вдячні за відгук. Будемо і надалі старатись радувати наших клієнтів, швидкою доставкою та якісним товаром)
- Комментарий продавца
