Отзывы о компании Интернет-магазин "Злой Стилист"
- Анна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хороший товар, адекватна ціна і швидка відправка, але дзвонити зовсім не обовʼязково)
- Комментарий продавца
Добрий день. Дякуємо за відгук, та приємні слова) Телефонуємо своїм клієнтам для підтвердження замовлення завжди, для уточнення по наявності товару, день відправки, та способу оплати. Гарного вам дня)
- Комментарий продавца
- Ярослава К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Александр Р.
- Вікторія Р.
- Сергій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена К.
- Владимир Г.
- Катерина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Рустем С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана В.
