Отзывы о компании Интернет-магазин "Злой Стилист"
- Ольга К.
Фен-щітка супер, я попробувала у подруги і зразу замовила, волосся після сушіння таке живе і виглядає як після салону. Дякую)))
- Комментарий продавца
Дякуємо вам за зворотній зв'язок 🤩
Ми раді , що вам все сподобалось і ви обрали саме наш інтернет магазин 🤗
Користуйтесь в задоволення! Будемо раді вам знову!)
- Комментарий продавца
- Роман О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий сервіс, якісний товар.
Рекомендую до співпраці.- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук, Романе! Стараємося бути кращими для наших клієнтів. Дякуємо Вам за довіру.
- Комментарий продавца
- Валерій Д.
- Марина М.
- Наталия Г.
Все супер!!! товар якісний! дякую!
- Комментарий продавца
Дякуємо вам за зворотній зв'язок 🤩
Ми раді , що вам все сподобалось і ви обрали саме наш інтернет магазин 🤗
Користуйтесь в задоволення🥰
Будемо раді вам знову!
- Комментарий продавца
- Юлия Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга О.
- Оксана Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Діана С.
Він перебільшив мої сподівання, супер, рекомендую)
- Комментарий продавца
Добрий день) Дякуємо за гарний відгук) Робимо все щоб наші клієнти були задоволені. Гарного дня)
- Комментарий продавца
- Юлія В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
