Отзывы о компании Интернет-магазин "Злой Стилист"
- Наталья К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Евгений К.
Всім добра! Замовили саме на цьому сайті . Спочатку хотіли замовити та купити товар в Одесі. Але відношення продавця до своєї роботи відбили наглухо намір купувати в Одесі. *Привіт* конторі з Артилерійської, 4 в Одесі. Обслуговування клієнта просто шлак! Повертаючись до Злого Стиліста. Розмова зайняла рівно 2 хвилини. Дівчина(не запитали її ім*я, на жаль) дала вичерпну відповідь на всі наші запитання. Замовлення прийняла по телефону. ( десь між 14-15 годиною по обіді). В той же день замовлення було відправлене до м .Одеса. 8,05,2020. Сьогодні маємо 9,05,2020 13.55. Замовлення вже отримали і воно вдома. Ось яка якість роботи має бути! Приємно! Дякую! Рекомендую! Злий Стиліст, Ви вмієте працювати! Моя повага за такий стиль роботи з покупцями.
- Комментарий продавца
Доброго дня!
Нам дуже приємно отримувати такі відгуки. Дякуємо вам за довіру! Нехай машинка слугує і радує у використанні. Звертайтесь ще і не раз!)))
- Комментарий продавца
- лариса м.
Все сподобалось, рекомендую
- Елена Г.
- Мария Б.
Приобрела Moser 1400 Burgundy. Машинка 100% оригинал. Комплектация полная. Отправка быстрая, всё отлично, приятный менеджер. Спасибо! Рекомендую
- Тетяна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, все швидко і якісно.
- Константин Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Понравилось обслуживание, все быстро и качественно. Товар оригинальный, что очень радует!
- Антон Анатолиевич К.
Другой магазин, прополоскал мозги неделю.
Тут набрал вечером, на следующий день доставили домой.
Большое Вам спасибо, все супер)) - Марина К.
Дуже дякую продавцю передзвонили через 2 хв.все дуже зрозуміло. Дякую і рекомендую.
- Николай Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
машинка moser очень хорошая, я доволен. сделали скидку на сумку для комплекта, бесплатно доставили.
