Отзывы о компании Интернет-магазин "Злой Стилист"
- Аліна А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приємно вражена, чітко,якісно! дякую!
- Игорь В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Людмила Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергей Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мои рекомендации к сотрудничеству
- Роман Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всім задоволений!
- Анна К.
- Віталій Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Коробка пошкоджена. Дуже прикро, бо брали на подарунок. Органової олії менше ніж півбаночки - розлита по коробці і все жирне. Брашингу взагалі немає. Запакована лише в пакувальну плівку та папір.
P. S.Відразу подзвонили і перепросили за таку прикрість. Пропонували заміну, але так як до самого утюжка претензій не було - ми залишили його, а моральний збиток нам компенсували. - Раїса М.
- Татьяна Б.
- В'ячеслав К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
