Вакуумний тример для окантовки та стрижки бороди Solimpia Vacuum Trimmer Green (HT-6108-GN)

Вакуумний тример для окантовки та стрижки бороди Solimpia Vacuum Trimmer Green (HT-6108-GN)
Вакуумний тример для окантовки та стрижки бороди Solimpia Vacuum Trimmer Green – професійний тример серед преміальних інструментів бренду Solimpia! Вам безперечно сподобається дана модель, якщо Ви шанувальник акуратного функціонального інструменту з сучасними можливостями та ергономічним стильним дизайном.
Тример Solimpia оснащений Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм з якісної нержавіючої сталі і мінімальним зрізом волосся 0,3 мм. При такій ширині Ви зможете значно швидше виконувати окантовку і стрижку, а також легко працювати в складних зонах, наприклад скронях або з вусами при стрижці бороди.
Модель оснащена сучасним мотором із частотою обертання 5600 об/хв та технологією збільшеного терміну служби Long Life. Мотор має мікропроцесорний контроль оборотів та потужності – спеціальний чіп контролює роботу мотора та підтримує постійну потужність незалежно від рівня заряду акумулятора. Зазначимо, що триммер працює від вбудованого Li-Ion-акумулятора, який забезпечує 70 хвилин автономної роботи, а час повного заряду становить 2 години. Завдяки акумулятору такого типу Ви зможете заряджати тример у будь-який зручний момент, хоч після кожної стрижки.
Стрижка волосся під час втягування заощаджує Ваш час та зусилля, а незалежний турбінний вентилятор поглинає більшу частину зрізаного волосся. У передній частині корпусу розташований контейнер для зберігання волосся, який зручно чистити від волосся.
Регулювання довжини зрізу в цьому тримері здійснюється за допомогою зручного коліщатка. Повертаючи його, ви легко обираєте потрібну довжину від 1 мм до 10 мм — без зайвих насадок і складних налаштувань. Це дозволяє швидко адаптувати тример під будь-який стиль та досягти точного результату.
Матеріал корпусу – пластик. Для заряджання можна використовувати будь-який зарядний пристрій від телефону. У комплекті постачається кабель Type-C. Дана модель може бути використана не тільки для роботи, а й послужити чудовим подарунком!
Особливості моделі Solimpia Vacuum Trimmer Green
- Артикул: HT-6108-GN
- Тип: професійні тримери,
- Низький рівень шуму від потужного двигуна,
- Тип двигуна: роторний,
- Тип живлення: акумулятор / мережа (комбінована),
- Тип акумулятора: Li-ion без ефекту хімічної пам'яті,
- Швидкість мотора: 5600 об/хвилину,
- Час роботи: 70 хвилин,
- Час повного заряду: 2 години,
- Ширина ножового блоку: 40 мм,
- Мінімальна висота зрізу: 0,3 мм,
- Тип ножового блоку: Т-подібний ножовий блок,
- Матеріал ножів: Нержавіюча сталь,
- Потужність: 5V,
- Місткість акумулятора: 1000 мАг,
- LED-індикатор стану акумулятора та мастила ножів,
- Колір: Зелений
- Країна-виробник: Китай.
Комплектація:
- Тример для окантовки та стрижки бороди Solimpia
- Пластикова насадка: 1шт (регулююча)
- Олія для змащування,
- Щіточка для очищення ножів від волосся,
- Мережний шнур Type-C,
- Супровідна документація,
- Гарантійний талон на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 70 хв |
| Швидкість мотора | 5600 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | SOLIMPIA |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 899 ₴


