Чохол для двох пар ножиць та аксесуарів Olivia Garden Medium Black (OGID1339)

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для двох пар ножиць та аксесуарів Olivia Garden Medium Black (OGID1339)
Чохол для зберігання перукарських ножиць є одним з головних аксесуарів майстра. Його важливість полягає в правильному збереженні ножиць поза роботою. Недбале ставлення до такого тонкого інструменту може в значній мірі погіршити ріжучі якості полотен і ходу гвинта, що в сукупності дасть негативні наслідки, такі як:
- Закушування кінчиків ножиць.
- Пошкодження ріжучої кромки.
- Люфт гвинтової групи, передчасний знос підшипника.
- Пошкодження покриття ножиць.
Пошкодження покриття несе естетичний характер, однак інші чинники здатні вивести з ладу основний інструмент перукаря. Важливо розуміти, що на якість роботи інструмента впливає не тільки його експлуатація, а й зберігання. Використовуючи чохол для ножиць, Ви значною мірою продовжуєте термін роботи ножиць.
Характеристики даного товару:
- Призначення: Чохол для двох перукарських ножиць, і аксесуарів складаний на блискавці,
- Колір: Чорний,
- Матеріал: штучна шкіра,
- Габарити: 22 х 12 х 3 см. (Д, Ш, В),
- Присутній відсік для додаткових аксесуарів,
- Виробництво: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olivia Garden |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для перукарських інструментів |
| Тип | Кейс |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 480 ₴

