Професійний тример для стрижки та окантовки VGR Professional Premium Black (V-972)
Топ продаж
-36%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний тример для стрижки та окантовки VGR Professional Premium Black (V-972)
Тример VGR Professional Premium Black (V-972) - це якість, надійність та довговічність в одному приладі! Ергономічна форма корпусу гарантує та надає Вам комфорт при роботі, а за рахунок невеликої ваги та відсутності шнура, вам буде зручно працювати ним впродовж цілого дня.
Головні особливості даного тримера VGR Professional Premium Black (V-972):
- Потужність - 7000 обертів за хвилину,
- 3 години автономної роботи,
- 3 години до повної зарядки,
- Комбіноване живлення (від мережі та від акумулятора),
- Ультра гостре Т-подібне лезо,
- Лезо з нержавіючої сталі і відкрите на 360°,
- Ідеально підходить для моделювання бороди та зняття маси,
- Тихий двигун, менше 60 дБ, створює тихе робоче середовище,
- Глобальна універсальна напруга 110В/220В,
- LED-індикатор, який повідомляє про рівень зарадяки акумулятора та змащення ножа,
- Зручний дизайн.
- Легка вага, всього 212 грам,
- Гачок для підвішування,
- Країна-виробник - Китай
Комплектація даного тримера VGR Professional Premium Black (V-972)
- Зарядний пристрій,
- Насадки 4 шт - 1.5 мм, 3 мм, 4.5 мм, 6 мм
- Щіточка для очищення ножового блоку
- Масло для змащування ножів,
- Захисна кришка для ножового блоку
- Документація,
- Міцна, надійна коробка.
- Гарантійний талон строком на 12 місяців.
Умови гарантії:
- Гарантія 12 місяців від інтернет-магазину,
- Обмін/повернення протягом 14 днів (якщо прилад не був у використанні),
- Післягарантійне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Швидкість мотора | 7200 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.212 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ножа | графіт |
| Гіпоалергенне покриття | Так |
- Ціна: 1 149 ₴





