Професійний тример для стрижки та окантовки бороди Andis CLT Multitrim Trimmer Kit (AN 24570)

Професійний тример для стрижки та окантовки бороди Andis CLT Multitrim Trimmer Kit (AN 24570)
Andis Multitrim – професійний триммер для стрижки бороди. Легкий, компактний, має потужний роторний двигун і надійний Li-ion акумулятор без ефекту пам'яті.
У комплекті з тримером виробник надає багатофункціональний Т-подібний ножовий блок, який доцільно застосовувати для окантовки в зоні бороди, шиї, за вухами, в скроневій зоні і створювати візерунки на стрижках. Завдяки настільки гострому, тонкому і точному ножового блоку тример дає можливість виконувати надзвичайно «чисту» окантовку максимально прилягаючи до шкіри.
Тример в ергономічному глянцевому корпусі зручно лягає у долоню, оснащений декількома світловими індикаторами заряду за статусом яких легко визначити рівень заряду батареї. Робота цієї моделі тримера може здійснюватися як від акумулятора, так і від мережі, без шкоди для батареї.
Характеристика:
- Тип двигуна: роторний.
- Тип живлення: комбінований (акумулятор/мережа 110-240 V).
- Акумулятор: Li-ion без ефекту пам'яті.
- Час роботи: 90 хвилин.
- Час заряджання: 1.5 год
- Світловий індикатор заряду та рівень заряду акумулятора.
- Кількість обертів за хвилину: 5000.
- Тип ножового блоку: композитний ножовий блок без регулювання висоти зрізу.
- Ширина ножового блоку: 38 мм.
- Висота зрізу: 0,2 мм.
- Спосіб регулювання висоти зрізу: застосування насадок.
- Довжина мережевого шнура: 1,5 м.
- Вага тріммера: 0,2 кг.
- Країна виробник: Китай.
Комплектація:
- Тример Andis Multitrim.
- Двосторонні пластикові насадки, 2 шт.: 3-4,5 мм, 6-9 мм
- Станція заряду і мережевий шнур.
- Мастило.
- Щіточка для чистки.
- Технічна документація.
- Гарантійний талон на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 2 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Andis |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 38 мм |
| Швидкість мотора | 5000 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 2 875 ₴


