Профессиональная машинка для стрижки TICO Professional Super Jet (100407)

Якщо Ви професійний перукар, який шукає недорогу швидку і якісну машинку для стрижки, можливо, машинка TICO Professional SUPER JET 100407 - це те, що Вам потрібно. Приголомшлива модель серії BARBER зможе Вас приємно здивувати своїми можливостями і практичністю.
Відразу варто відзначити, що машинка виготовлена в металевому корпусі, що надає їй дорожнечі і робить її дуже практичною в роботі. Спеціальні насічки на ручці моделі забезпечать комфортний і надійних хват, щоб машинка не ковзала в руці під час роботи. У металевого корпусу є один недолік - це його вага. Машинка важить 530 грам, а тому не кожна жіноча рука зможе нею комфортно працювати. Все таки модель розроблена для BarberShop, де працюють чоловіки, для яких така машинка стане дуже хорошим інструментом.
Серцем машинки є однойменний мотор Super Jet півотного типу, який забезпечує 9000 коливань ножа на хвилину - машинка дуже швидка і дозволить Вам працювати на будь-якій швидкості незалежно від жорсткості волосся. Мотор розроблений за технологією Long Life, завдяки чому мотор має гарне напрацюванням на відмову і зможе прослужити Вам досить довго.
Ножовий блок машинки Тіко Супер Джет виготовлений зі спеціальної нержавіючої сталі підвищеної міцності. Ніж фіксованого типу шириною 45 мм з регулюванням довжини зрізу волосся на 5 положень від 1 до 3.5 мм. Завдяки такій системі Ви зможете створювати дуже плавні переходи без сходинок. Регулятор довжини зрізу фіксується у кожному положенні, тому Ви ніколи не помилитеся в роботі.
Працює машинка від акумулятора Li-Ion типу, який забезпечує автономну роботу протягом 120 хвилин, а повна зарядка триває не більше 3.5 годин. Застосування такого акумулятора дозволить Вам заряджати машинку в будь-який момент, щоб під рукою був завжди повністю заряджений і готовий до роботи інструмент. Ємність акумулятора 4400 mA.
В цілому машинка дуже вдала, міцна і стильна. Багатий функціонал забезпечить Вам комфортну роботу при будь-яких умовах. Модель комплектується різними насадками і поставляється в фірмовому кейсі. Зауважимо цікаве рішення розмістити кнопку включення машинки на задній кришці, поруч з петелькою.
Особливості машинки TICO Professional Super Jet 100407:
- Стильний металевий корпус
- Високошвидкісний Pivot мотор Super Jet з технологією Ling Life Technology
- 9000 коливань ножа на хвилину
- Мінімальний рівень вібрацій та шуму
- Фіксований ножовий блок шириною 45 мм
- 5 фіксованих налаштувань довжини зрізу волосся від 1 до 3.5 мм
- Li-Ion акумулятор з автономністю 120 хвилин
- 3.5 години повної зарядки
- Система підтримки постійної потужності Chip Control
- Вбудована петелька
У комплекті:
- Машинка Super Jet
- Інструкція
- Захисний ковпачок на ножовий блок
- Адаптер живлення 100 - 240 В
- Щіточка і масло
- 6 насадок для стрижки: 3, 6, 10, 13, 16 і 19 мм
- Фірмовий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tico |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 6 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор, Сменные насадки |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 3 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Скорость мотора | 9000 об/мин |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Время заряда аккумулятора | 3.5 час |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Вес | 0.53 кг |
- Цена: 4 430 ₴





