Професійний фен Сoifin A6R Korto (KA6R)

Професійний фен Сoifin A6R Korto (KA6R)
Фен Сoifin A6R Korto - це простий і в той же час функціональний професійний фен з симетричним керуванням. Модель володіє хорошими технічними характеристиками і підійде як для роботи, так і для домашнього використання.
Потужність моделі становить 2400 Вт, що дозволить Вам працювати практично з будь-яким типом волосся. Завдяки повітряному потоку на швидкості 162 км/год, модель Coifin Korto A6 KA6R дуже ефективна і продуктивна. У моделі застосовується професійний мотор змінного струму (AC motor) італійського виробництва. Мотор витривалий і довговічний, здатний прослужити довготривалий час при щоденних навантаженнях.
Ергономіка моделі проста, без зайвих елементів. Корпус максимально гладкий з плавними переходами. Управління режимами роботи симетричне - фен зручно тримати як в лівій, так і в правій руці. Модель має 2 швидкісних і 3 температурних режими, а в сумі 6 режимів роботи. Кнопки холодного обдування тут немає - щоб було холодне повітря доведеться просто вимикати нагрів. М'який мережевий шнур забезпечить хорошу ступінь свободи і комфортну роботу.
Особливості моделі Сoifin A6R Korto:
- Потужність 2400 Вт
- Повітряний потік 162 км/год
- Професійний мотор
- 6 режимів роботи
- Кнопка холодного обдуву: немає
- Симетричне управління
- Знімний фільтр для очищення мотора
- Мережевий шнур довжиною 2.8 метра з петелькою
У комплекті:
- Фен Сoifin A6R Korto (KA6R)
- Документація
- Насадка-концентратор 60 мм з ефектом Venturi
- Насадка-концентратор 75 мм з ефектом Venturi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
- Ціна: 1 720 ₴



