Професійний фен Coifin (CL5H)
Виготовлений на італійському заводі Coifin. Італійське якість і надійність зроблять фен відмінним помічником у догляді за Вашими волоссям.
Фен має потужність 2100 Вт. Такий показник вважається оптимальним, як для професійного використання, так і застосування в побуті.
Мотор змінного струму з продуктивністю 76 м3/год забезпечить швидкість повітряного потоку до 142 км/год. Бічні кнопки дозволять вибрати швидкість і бажану температуру. Фен має 3 температурних режими (гарячий, теплий, холодний). Кнопка холодного повітря працює за принципом постійного затиснення. В задній частині корпусу встановлений знімний повітряний фільтр, завдяки чому фен можна легко очистити від забитих волосся і пилу.
В комплекті до фену йде 2 насадки-концентратори (70 мм; 75 мм). Вони забезпечать максимальний потік повітря і захистять інструмент від перегріву.
Фен має довгий подовжений корпус з чорного пластика, довжиною 23 см. Вага фена становить 560 г. Зручна ручка з бічними кнопками, і мережевий кабель довжиною 2,8 м зроблять роботу з феном комфортною.
Даний продукт відмінно підійде як для професійного використання в салоні краси, так і для повсякденного домашнього догляду за волоссям.
Характеристики:
- Італійське виробництво.
- Потужність - 2100 Вт.
- Швидкість повітряного потоку - 142 км/год.
- Подовжений корпус, вагою в 560 р.
- Знімний фільтр.
- наявність 3-х температурних режимів і 2-х швидкостей.
Комлпектація:
- Професійний фен Coifin (CL5H)
- 2 насадки-концентратори (70 мм; 75 мм)
- Супровідна документація
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
- Ціна: 1 890 ₴



