Професійний фен для волосся Parlux Alyon поєднує в собі наші останні інновації і технології – результат 40-літнього досвіду у виробництві високоякісних професійних фенів для волосся. Модель розроблена спеціально для професіоналів і володіє високим рівнем продуктивності, витривалості і легкості в роботі.
Потужність моделі складає 2250 Вт, що дозволить Вам працювати в будь-яких умовах і отримувати максимальний результат. У поєднанні з потужним повітряним потоком в 84 м3/год фен має приголомшливу продуктивність. Ми попрацювали над нагрівальним елементом, змінили його конструкцію та забезпечили більш стабільний та однорідний за температурою повітряний потік.
У цій моделі застосовується новий мотор з тривалим терміном служби K-ADVANCE PLUS, який має мінімальний термін служби 3 000 годин. Нова крильчатка та технологія захисту двигуна забезпечать Вам тривалу безперебійну експлуатацію.
Запатентована система захисту двигуна і легкого очищення від волосся HFS-HAIR FREE SYSTEM допоможе Вам легко очистити крильчатку мотора від волосся, який випадково всмоктував фен. Тепер Ви можете самостійно всього за кілька секунд очистити мотор та його крильчатку.
Фен оснащений новою системою іонізації – AIR IONIZER TECH, яка має більшу потужність і продуктивність. Завдяки спеціальному генератору Ваші волосся будуть активно насичуватися негативними іонами, які бережуть здоров'я волосся під час сушіння, забезпечують нейтралізацію статичного електрики, а також надають волоссю м'якість та слухняність. Вже в першу неділю використання Ви відчуєте всі переваги нової технології іонізації.
Дизайн моделі має приголомшливу ергономіку і призматичну обробку. Корпус моделі має безліч ребер, завдяки чому фен виглядає дуже стильно та неповторно. Ручка фена Еліон більш витягнута порівняно з попередніми нашими моделями та має додаткові насічки для впевненого охоплення. Під вказівний палець є кнопка холодного обдування, а з боку 2 перемикача режимів роботи з м'яким ходом. Новинка оснащена оригінальним тримачем кабелю з петелькою та мережевим шнуром завдовжки 3 метри.
Модель ALYON це новий еталон професійних фенів PARLUX, який зможе Вас приємно вразити своєю продуктивністю та технологічністю.
Особливості Parlux Alyon :
- Потужність 2250 Вт
- Однорідний стабільний повітряний потік 84 м3/год.
- Нова конструкція нагрівального елемента
- Двигун з великим ресурсом K-ADVANCE PLUS
- Система іонізації AIR IONIZER TECH
- Система швидкого очищення та захисту двигуна HAIR FREE SYSTEM
- Легка вага, ідеальне балансування
- М'які перемикачі режимів роботи
- Мережевий шнур з новим утримувачем та довжиною 3 метри
- Кнопка холодного обдування
- 2 швидкості
- 4 температурні режими
- ECO Friendly – екологічно чисті матеріали у виробництві
Комплектація:
- Вузька насадка-концентратор
- Широка насадка-концентратор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parlux |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2250 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Кораловий |
- Ціна: 6 299 ₴



